Fjernhjelp

Om oss

Sarpsborg Data AS – En allsidig relasjonsbedrift med kunden i fokus!

Godkjent partner av norsk helsenett

Godkjent lærebedrift innen dataelektronikerfaget
Godkjent lærebedrift innen salgsfaget
Godkjent lærebedrift innen ikt-driftsfag

3 x gasellebedrift (2019,2020,2021)

AAA kredittrating

Godkjent droneoperatør med sertifiserte piloter innen A1, A2 og A3 åpen kategori

Sarpsborg Data ble etablert i 2006 og tilbyr service og konsulentvirksomhet innenfor Data / IT både til næring og privatmarkedet. I 2014 endret selskapet organisasjonsform med nytt organisasjonsnummer.

I juni 2015 flyttet vi inn i helt nye lokaler i sentrum levert av vårt eiendomsselskap Enger Eiendomsforvaltning AS.

Sarpsborg Data AS tilbyr, som navnet tilsier tjenester innenfor data og IT. En stor del av vår drift innebærer konstruksjon og drifting av nettsideløsninger, grafisk design og generelt det som omfatter elektronisk markedsføring for privat og bedriftsmarkedet. I tillegg til dette leverer vi e-postløsninger, IP-fax, servergrensesnitt og databaseløsninger.

Sarpsborg Data ansatte

Offisielle partneravtaler

Relasjoner

Vi ser viktigheten av å bygge nettverk og har etter flere år i bransjen knyttet til oss en rekke samarbeidspartnere.

Samarbeidspartnere

Vi kan også videreformidle tjenester som er utenfor vår bransje via våre gode samarbeidspartnere.

Kundefokus

Vi er en bedrift som er opptatt av å bygge nettverk med gode relasjoner gjennom fornøyde kunder som føler sine behov ivaretatt.

Offisielle partneravtaler

Relasjoner

Vi ser viktigheten av å bygge nettverk og har etter flere år i bransjen knyttet til oss en rekke samarbeidspartnere.

Samarbeidspartnere

Vi kan også videreformidle tjenester som er utenfor vår bransje via våre gode samarbeidspartnere.

Kundefokus

Vi er en bedrift som er opptatt av å bygge nettverk med gode relasjoner gjennom fornøyde kunder som føler sine behov ivaretatt.

Ansatte

Jon Martin Enger

Daglig leder

960 00 123
jonmartin@sarpsborgdata.no

Kevin Nilsen

IT-konsulent

406 15 888
kevin@sarpsborgdata.no

Matias Lavasani

Teknisk ansvarlig

406 15 777
matias@sarpsborgdata.no

Svenne Groth

Key Account Manager

901 82 338
svenne@sarpsborgdata.no

Shpend Kastrati

Prosjektleder

960 06 611
shpend@sarpsborgdata.no

David Cozar

IT-konsulent

69 16 96 69
david@sarpsborgdata.no

Alexander arnseth

Dataelektroniker

69 16 96 69
arnseth@sarpsborgdata.no

Alfred Prenqi

Dataelektroniker

69 16 96 69
alfred@sarpsborgdata.no

Daban Hadi

Dataelektroniker

69 16 96 69
daban@sarpsborgdata.no

Elias Sem

Dataelektroniker

69 16 96 69
elias@sarpsborgdata.no

Camilla Falleth

IT-konsulent

69 16 96 69
camilla@sarpsborgdata.no

Mathias Erlandsen

Dataelektroniker

69 16 96 69
erlandsen@sarpsborgdata.no

Jin Nguyen

IT-konsulent

69 16 96 69
jin@sarpsborgdata.no

Jon Åsbjørn Hauge

Prosjektmontør

416 87 053
hauge@sarpsborgdata.no

Patrick Jemieljanczyk

Dataelektroniker

69 16 96 69

William Bjørling Nilsen

Dataelektroniker

69 16 96 69

Jobbe hos oss? Se